מכונות נקניקיות מאמר

מכונות נקניקיות
בין אם זה במשחק ספורט, ביקור בספארי, ארוחת צהריים קלילה או בהפנינג שכונתי, כמעט ולא ניתן למצוא היום מקום שלא מוכר נקניקיות, במיוחד בשביל זה, אנחנו, בש.ז.ם, שמחים להציע לכם את מכונות הנקניקיות המקצועיות והאיכותיות שלנו, במגוון נרחב של גדלים וסוגים. להמשך לחצו כאן.
מי מאיתנו לא אוהב נקניקיה חמה וטעימה בתוך לחמנייה טרייה ופריכה? המאכל הנהדר הזה, אשר מקורו מגרמניה, הינו אחד המאכלים הנפוצים ביותר בעולם כעת, ואף בישראל, נמצאים דוכנים רבים אשר מוכרים נקניקיות חמות לעוברים ושבים, בין אם זה בקיוסקים או בדוכנים המיועדים לכך.
אך הסוד בשביל הנקניקייה המושלמת, הוא מכונה טובה, אשר תעניק לנקניקייה טעם נהדר.
אצלנו בש.ז.ם, ישנם את מכונות הנקניקיות הטובות ביותר, בעלות טכנולוגיית חימום מתקדמת, אשר מאפשרת לשלוט ולווסת את רמות החום בחלקיה השונים של המכונה, כך שבחלק הקדמי יוכל מפעיל המכונה להניח את הנקניקיות המוכנות, ואמצעות טמפרטורה נמוכה יותר, לשמור על טריותן וחומם לאורך זמן, ובחלק האחורי ניתן לצלות נקניקיות חדשות, ובכך לאפשר כושר עבודה גבוה. בנוסף אפשרי להפעיל רמת טמפרטורה גבוהה על כל חלקי המכונה, ובכך לאפשר צלייה מהירה של כל שורות הנקניקיות.
מכונות הנקניקיות שלנו בש.ז.ם באות במגוון גדלים:
מכונת 7 גלילים לבישול נקניקיות- מכונה קטנה וקומפקטית, אשר יכולה לבשל 6 שורות של נקניקיות בכל רגע נתון, ומתאימה במיוחד לעסקים קטנים ואירועים קטנים.
מכונת 9 גלילים לבישול נקניקיות- מכונה בינונית אשר מתאימה לכל סוגי השימוש, החל מהפנינג שכונתי וכלה באירועי ספורט.
מכונת אידוי נקניקיות- ממכונה זאת ישנם שלושה סוגים, כאשר הדגם המומלץ ביותר הינו הדגם האמריקאי שלנו, אשר מגיע בשני עיצובים יפיפיים ומיובא ומיוצר בבלעדיות של ש.ז.ם. המכונה הינה מכונה איכותית ומתקדמת, אשר מאדה את הנקניקיות עד להשגת טעם מושלם.
מכונת 11 גלילים לבישול נקניקיות- מכונה גדולה ואמינה, המגיעה בשני דגמים, דגם בעל ארגז, ודגם רגיל, המכונה הינה מכונה גדולה המתאימה לכל סוגי העסקים, ומאפשרת צלייה של עד 10 שורות נקניקיות, ומאפשרת כושר עבודה גבוה במיוחד אשר יכול לספק נקניקיות גם בלחץ הגדול ביותר. המכונה מתאימה במיוחד לאירועים גדולים כדוגמת הפניניגים שכונתיים גדולים, אירועי ספורט ומסעדות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *