ביין מארי מאמר

ביין מארי- דלפקי חימום.
הביין מארי, הינו דלפק חימום נוח וקומפקטי, אשר מתאים לכל סוגי המסעדות. עצם פעולתו של הביין מארי, הינו פשוט במיוחד. בתוך המכשיר ניתן להניח את המגשים, והביין מארי יחמם אותם. דבר אשר מושלם לחדרי אוכל, מסעדות בהגשה עצמית ועוד.

במרבית המקומות, אשר מכינים את האוכל מראש, ומעוניינים להגיש את המנות שלהם חמות וטריות, משתמשים בחימום, במיקרוגל או בתנור, אך בזכות הביין מארי, ניתן לשמור את המנות חמות מרגע יציאתן מהתנור, ועד הגשתן ללקוח.
את הביין מארי ניתן להשיג במגוון נרחב של גדלים וצורות, לדוגמה:
ביין מארי חמישה תאים: מכשיר בעל חמישה תאי חימום, עם מגש אשר סוגר את התא ומאפשר שמירה על טמפרטורה מושלמת של המזון אשר נמצא בתא. הביין מארי מעוצב בצורה מלבנית, ובעל מגן זכוכית אשר מגן על האוכל מפני חרקים וכו', ומתאים במיוחד למסעדות אשר מגישות את האוכל בדוכנים וחדרי אוכל.
הביין מארי בעיצוב המלבני מגיע במגוון נרחב של דגמים, דגם בעל מגן זכוכית מרובע, ביין מארי בעל זכוכית מעוגלת, ובנוסף ישנו מבחר של גדלים, החל מביין מארי בגודל של שני תאים, ועד ביין מארי בגודל של שישה תאים.
ביין מארי מרובע כפול: ביין מארי בעל ארבע תאים, אשר מעוצב בצורה ריבועית. גם הדגם הזה בעל מגשים אשר מסוגלים לכסות את האוכל, ושומרים על טריותו, דגם זה מתאים במיוחד למטבחים, אשר מכינים את האוכל מראש ומעוניינים לשמור על חומו וטריותו.
בנוסף, ישנו מיין בארי בעיצוב מרובע, בעל שישה תאים, דגם בעל ארבעה תאים, דגם בעל שני תאים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *