מכונות לספירת כסף

למכונות לספירת כסף לחץ כאן

מכונות לספירת כסף

אם אתם פותחים בקרוב חנות להמרת כסף זר , מרחיבים את הסניף בבנק , מחפשים מכונה אמינה לספירת מטבעות לאולם הארקייד שלכם , או שפשוט אתם זקוקים לפתרון שיעניק לכם ספירת כסף מהירה , איכותית , בטוחה ואמינה –  אתם זקוקים למכונה לספירת כסף . אנו מציעים מגוון רחב של מכונות כאלו, למגוון סוגי מטבעות (ניתן למצוא אצלנו מכונות הסופרות שקלים , אירו ודולרים) . במאמר זה, נספר לכם על סוגי המכונות שתוכלו למצוא אצלנו, סוגיהן, ההבדלים ביניהן והאפשרויות שכל אחת מהן מעניקה ללקוח.

הסוג הראשון של מכונות לספירת כסף שתוכלו למצוא אצלנו , הן מכונות לספירת שטרות. מכונות אלו מציעות לכם את ספירת השטרות הנוחה והמדויקת ביותר – פשוט מניחים את השטרות באופן מסודר וללא גומיות על המשטח, ולאחר כמה שניות יופיע על צג המכונה המספר המדויק של השטרות אשר הכנסתם. אצלנו בש.ז.ם ניתן למצוא מכונות המסוגלות לספור עד כ-1800 שטרות בדקה, המסוגלות לזהות שטרות מזוייפים באמצעות (טכנולוגיית אור אינפרה – אדום , אולטרה סגול ומגנטיות בשטר עצמו).  ניתן גם למצוא כאלו המתאימות לשטרי 20 ₪ החדשים מפולימר.

הסוג השני של מכונות , הן מכונות לספירת מטבעות – אלו מכונות שמיועדות לאולמות משחקים, אולמות באולינג, ולכל מקום בו דרושה ספירת מטבעות מהירה ומדויקת. מכניסים אל משפך המכונה את המטבעות, ובתוך מספר שניות המטבעות יוצאות מצידה השני של המכונה, ספורות כהלכה. הקיבולת של מכונות הספירה יכולה לנוע החל מ-500 מטבעות , ועד ל-1500 מטבעות , והספירה לדקה נעה בין 200 מטבעות לדקה, ועד ל-1800 מטבעות לדקה .

מכונות ספירת השטרות והמטבעות אשר ניתן למצוא כאן אצלנו בש.ז.ם הינן מכונות איכותיות ומתקדמות, אשר מותאמות לעבודה מאסיבית, גם לאורך זמן רב, ובזכות איכותן הגבוהה בעלות רמת אמינות גבוהה אשר מאפשרת עבודה רציפה ללא תקלות.

אצלנו בש.ז.ם ניתן למצוא מכונות לספירת שטרות במבחר מגוון ונרחב, כאשר אנחנו נציע לכם את הפתרון המתאים ביותר עבור בית העסק שלכם , וגם תוכלו ליהנות משירות האחריות והתיקונים המקיף שלנו , שמבטיח לכם מכונה תקינה ואיכותית כל הזמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *