מכונות גלידה

במדינה כמו בישראל, אין דבר שעוזר לשבור את החום בצורה יותר טובה מגלידה קרה וטעימה.
מכונת גלידה אמריקאית מקצועית, כפי שאנחנו כאן בש.ז.ם מספקים, יכולה לעזור לכם, בעלי העסקים, להגדיל את מקור הכנסתכם, ולכם, הצרכנים, לשבור את החום המעיק.
אנו בש.ז.ם מציעים מגוון רחב של מכונות גלידה, באיכות הגבוהה ביותר, ובטכנולוגיה החדישה ביותר, בעיצובים חדשניים ויפיפיים אשר מעבר להגדלת מערך ההכנסות שלכם בעקבות המכירות, תמשוך מכונת הגלידה גם לקוחות נוספים, בזכות עיצובה.
המכונות שלנו בש.ז.ם, מגיעות במגוון רחב של צורות, גדלים וצבעים, דבר המאפשר לכם ולנו, להתאים לכם את המכונה האיכותית ביותר אשר תתאים לעסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

חשוב לדעת כי מכונות הגלידה של ש.ז.ם הינן מכונות גלידה מקצועיות, אשר מכילות טכנולוגיית PRE-COOLING, ומשאבת אוויר.
מה זה אומר? את זה נסביר לכם כאן בהמשך המאמר:
למכונות הגלידה לחץ כאן

ברזים ומכלים-
מכונות הגלידה האמריקאית של ש.ז.ם, מגיעות בשלוש ויראציות שונות של מכלים-
הראשונה, והפשוטה היא מכונת גלידה בעלת ברז אחד.
למכונת הגלידה הזאת, ישנו תא אחסון אחד, אשר בו ניתן להכין טעם אחד של גלידה, מכונה זאת מומלצת לעסקים קטנים, בתי קפה קטנים ומסעדות קטנות.
השנייה, הינה מכונה בעלת שני ברזים.
למכונת גלידה זאת ישנם שני מכלים בעלי נפח אחסון זהה, אשר מאפשרים לכם להגיש שני טעמים שונים של גלידה אמריקאית בכל עת. ומאפשרת לעבוד ביעילות ובמהירות.
הסוג השלישי, והמומלץ ביותר, הינו מכונות הגלידה בעלות שלושת הברזים.
מכונות גלידה אלה, אשר הינן בעלות שני תאי אחסון, כוללות גם ברז שלישי, אשר מאפשר למכונת הגלידה שלכם,
מכונות רצפתיות-הסטנדרט בתחום, מכונות שלא צריכות לתפוס מקום על השולחן או הדלפק, קלות לניוד ומושכות את העין ללקוחות פוטנציאלים העוברים באזור, מושך אותם אל תוך החנות.
מכונות דלפקיות-מכונות קומפקטיות שמוצבות על הדלפק, ולא תופסות כמעט מקום. המכונות אידאליות למקומות קטנים שבהם הגלידה היא לא אטרקציה מרכזית, ועדיין מעוניינים להגיש ללקוחות גלידה קרה וטעימה.

קירור מקדים(PRE COOLING)-מערכת קירור שבד"כ מורכבת משני מנועים, ומאפשרת להשאיר את הגלידה במכונה גם בלילה כשהמכונה לא בשימוש, מבלי לחשוש שהיא תימס או תתקלקל. המנגנון הנפוץ הוא מנוע נוסף שאחראי על קירור מיכלי הגלידה עצמם, ומאפשר להגדיר שתי טמפרטורות נפרדות.

קירור לילי(OVERNIGHT COOLING)-טכנולוגיה חדשה שפותחה לאחרונה, שמאפשרת להגדיר טמפרטורות נפרדות למיכל ולמכונה עצמה כמו בקירור מקדים אבל בשימוש במנוע בודד, ולהשאיר את הגלידה במכונה גם 5 ימים ברצף מבלי לחשוש שתימס או תתקלקל, בצורה חסכונית ויעילה במיוחד, דבר הניתן להשיג אצלנו בש.ז.ם.

צבעי הקשת-מכונות גלידה שמייצרות את הגלידות הסטנדרטיות, אבל מוסיפות להן פסים צבעוניים ויפים, אשר מעניקים לגלידה מראה ססגוני ונהדר.

מכונות גלידה מפלדת אל חלד-מרבית המכונות בעות בעיצובים צבעוניים שמושכים את עיני הלקוחות, ולא משאירות צל של ספק בקשר למטרת המכונה, אך אם מה שאתם מעדיפים זה דווקא מכונת גלידה עם עיצוב סולידי ואלגנטי, ישנה גם מכונה כסופה, עם מראה שישדרג את המראה של המטבח, הבר, או הדלפק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *