גרילים

בכל מקום כיום, אשר בו מבשלים בשר, ישנו צורך בגריל איכותי, בין אם זה בשיפודייה, מסעדת בשרים, המבורגריה, או אפילו סתם בבית. גריל אמין, טוב ואיכותי הוא המצרך הדרוש ביותר בשביל ליצור את הארוחה הטעימה ביותר, במהירות הגבוהה ביותר. אצלנו בש.ז.ם, תוכלו מגוון רחב של גרילים, הפועלים על גז ועל חשמל, אשר תוכלו להתאים לצורכם במדויק. הגרילים שלנו באים במגוון גדלים, כשאר כולם קומפפקטים, נוחים להפעלה ושימוש, ומתאימים לכל סוגי השימוש, ביתי או מסחרי.
לאלה אשר צריכים גריל לבית, בשביל הבישול היום-יומי, או ה"על האש", עם חברים, אנו ממליצים על הגרילים הקטנים יותר, גרילים אשר גודלם הינו קומפקטי, וצריכת החשמל שלהם מתאימה לשימוש ביתי.
בזכות הנירוסטה האיכותית אשר ממנה עשויים כל הגרילים שלנו, אנו יכולים להבטיח עבודה קלה ומהירה עם הגריל, כאשר הזמן אשר לוקח לו להתחמם הינו נמוך במיוחד. בנוסף, הציפוי מאפשר ניקוי קל ומהיר, וחוסך לכם טרחה רבה.
בין הגרילים אשר אנחנו מעוניינים מציעים ללקוחות הביתיים ניתן למצוא מספר דגמים:
הגריל הקטן: גריל חשמלי קטן וקומפקטי, במידות של 22X51X30 ס"מ. אמין וחזק, בעל מגירה נשלפת לשמירת ציוד הברביקיו שלכם לנוחות מירבית.
גריל VEG-833: גריל מקצועי איכותי ואמין, עשוי נירוסטה, בעל יכולת התחממות מהירה, במידות של 24*40*55. גם הגריל הזה מגיע עם מגירה נשלפת אשר מאפשרת את שמירת הציוד.

לבתי עסק, לעומת זאת, יש לנו כלים חזקים שיכולים לעמוד גם בלחצים הגדולים ביותר של מסעדה. גרילי הגז האיכותיים שלנו אף הם מגיעים במספר צורות, הנבדלות באופי הבישול שיעבור בגריל. הגרילים שלנו עשויים כסטנדרט מנירוסטה, שתעשה את עבודת הניקוי קלה, ומגיעים בהספקים חזקים במיוחד- החל ב10 קילוואט ועד ל24 קילוואט, והגרילים הללו יעשו עבורכם את העבודה ביעילות ובאמינות.

כמו כל שאר המוצרים באתר, גם על מגוון הגרילים שלנו, חלה אחריות מבית ש.ז.ם, אחריות זאת, התקפה במשך שנה, מבטיחה שבכל מקרה של תקלה או בעיה, תוכלו להביא לנו את הגריל, ואנחנו נחזיר לכם אותו תקין וחדש, וזאת בעזרת הטכנאים המצוינים של ש.ז.ם.

אם אתם מעוניינים בגריל איכותי כפי שהצגנו כאן, פנו אלינו. אנחנו נדאג להתאים עבורכם את הגריל האיכותי ביותר ובמחיר הטוב ביותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *