טוסטרים

למעבר לעמוד המאמרים הראשי לחץ כאן
למעבר לעמוד הטוסטרים לחץ כאן

טוסטרים

שכיום, החלו להיפתח יותר ויותר בתי עסק העוסקים במכירת טוסטים- אותו כריך חמים, פריך וטעים, אשר מהווה ארוחת בוקר מושלמת או נשנוש טעים בין הארוחות, כאשר אם מוסיפים לידו סלט. הוא יכול להפוך אף לארוחת צהריים או ערב מלאה. כיום, ניתן להשיג את הטוסט לא רק בבתי העסק המתמחים בהכנת טוסטים, אלא בכמעט כל בית קפה או מסעדה, אך בשביל להכין את הטוסט בצורה הטובה והטעימה ביותר, ישנו צורך בטוסטר איכותי חזק ואמין, וזה בדיוק, מה שאנחנו בש.ז.ם, מציעים לכם.

כאן אצלנו בשז"ם, תוכלו למצוא מגוון רב של טוסטרים איכותיים לבתי עסק, ובמגוון גדלים וצורות. במאמר זה, נפרט לכם על המגוון שתוכלו למצוא בחברת שז"ם, ונספר לכם גם על שירות התיקונים הייחודי שלנו.

סוג הטוסטרים הראשון שתוכלו למצוא אצלנו הוא הטוסטרים היחידים. הטוסטרים הללו הינם טוסטרים קטנים יחסית, אשר מתאימים להכנת טוסט יחיד בגודל של בייגל\לחם. הטוסטרים הללו מתאימים למסעדות ובתי קפה אשר אינם מתמחים בטוסטים אך בכל זאת מעוניינים להגיש בין מנותיהם טוסט או בייגל טוסט פריך וטעים.
ולעומתם, ישנם את הטוסטרים הגדולים והאיכותיים שלנו. הטוסטרים הללו מתאימים לכל סוגי העסקים, החל מבתי קפה אשר מעוניינים להגיש בייגל טוסטים ליד הקפה, וכלה בבתי עסק אשר מתמחים בטוסטים. בזכות הנפח הכפול של הטוסטרים ניתן להכין כמות גדולה של טוסטים במהירות גבוהה יותר, ללא פגיעה באיכות והטעם של המוצר. כל הטוסטרים שלנו, בש.ז.ם, עשויים נירוסטה איכותית, אשר מסגלת להם מהירות עבודה והתחממות גבוהה יותר, דבר המאפשר עבודה מהירה גם בשעות לחץ, ללא ירידה בטעמו של המוצר.
מוצר חדש אצלנו, הינו הטוסטר הקרמי, טוסטר מתקדם ואיכותי, ביבוא בלעדי של ש.ז.ם, אשר מגיע בגדלים שונים, לדוגמה:
הטוסטר הקרמי הכפול: טוסטר קרמי בעל שני גופי חימום נפרדים, אשר מסוגל לאפשר לכם להכין את הטוסטים שלכם ברמות שונות של חום.
טוסטר קרמי גדול: טוסטר קרמי גדול במיוחד, בעל גוף חימום יחיד, אשר יכול להכיל בין שישה לתשעה טוסטים בכל רגע נתון, הטוסטר הזה הינו מתאים לכל סוגי המסעדות והעסקים ומסוגל לאפשר לכם, לשרת את הלקוחות שלכם במהירות ויעילות גבוהה, גם בשעות לחץ גדולות במיוחד!

תוכלו אצלנו גם טוסטר פסים- טוסטר שמשטחי החימום שלו מעוצבים בצורה גלית שיעניקו לטוסטר שלכם פסים מיוחדים.

כל הטוסטרים שלנו כאן בש.ז.ם, כלולים באחריות של שנה, אשר מבטיחה לכם הלקוחות, שגם במקרה של תקלה, נהיה כאן בשבילכם, ונתקן לכם את המכונה ביעילות ומהירות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *