מנופי בובות

מנופי בובות
להכניס שני שקלים למכונה . להמתין למנוף שיתמקם באמצע . לכוון אותו על בובה בדיוק לפני שייגמר השעון של עשרים השניות , ללחוץ על הכפתור ולהתפלל שהצלחת , לראות את המנוף תופס לבובה את הראש , מרים אותה למעלה בתחושת ניצחון , וזורק אותה אל עבר התעלה. זה המסלול שכל זוכה בבובה במנופי הבובות עובר, לא תרצה כזה דבר בעסק שלך ?
אנחנו כאן בשזם , מוכרים מנופי בובות לעסקים. אז אם אתה בעל קניון , מכולת , לונה פארק , אולם משחקייה או כל מקום אחר בו תרצה את מכונת הבובות שלנו , אנחנו זה המקום . במאמר זה, נפרט לך על מנופי הבובות שלנו, ועל שירות מכירת הבובות למכונות אלו.
יש ברשותנו שני סוגים של מנופי בובות : הסוג הראשון , הוא מכונת הבובות הרגילה והמוכרת , הכוללת מיכל אקווריום מלא בבובות , ומעליו מנוף מתנדנד הניתן להזזה באמצעות ג'ויסטיק , ובאמצעותו ניתן לתפוס בובות . המכשיר מעוצב בצורה דקורטיבית ויפה והוא קומפקטי ומתאים למקומות רבים. הסוג השני שאנו מציעים לכם , והיותר משוכלל מביניהם , הוא מנוף הבובות המשולב עם מנוף הממתקים . מכונה זו עובדת בפעולה כפולה – בתחילה, ניתן להוציא עם המנוף הגדול בובה מתוך מגוון הבובות , ממש כמו במכונה הרגילה , אך ברגע שהניסיון להוצאת הבובות מסתיים , ניתן להפעיל עוד מנוף קטן , בצד המכונה, ובו מיכל מלא ממתקים וסוכריות מסוגים שונים . כך שבמחיר של פעולה אחת , מקבלים שתי פעולות , שבשתיהן ניתן לזכות בדברים נהדרים!
עוד שירות שאנו מציעים לכם , כחלק מהפתרון הכולל למכונות אוטומטיות , הוא שירות מכירת בובות סיטונאית – אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון רב של סוגי בובות , המגיעות בשקים של החל מ150 בובות לשק, ומתומחרות במחירים אטרקטיביים במיוחד – כך שכאשר אתה קונה אצלנו את המכונה שלך , תוכל לרכוש עמה גם את הבובות הנדרשות להפעלת המכונה , ובכך לצאת ממשרדינו כשאתה אוחז במכונה הניתנת להפעלה מלאה – כבר ביום בו רכשת אותה. מעט מאוד חברות בארץ מציעות שירות שכזה.

למנופי בובות באתר שלנו לחץ כאן
לחזרה למאמרים לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *