קידי רייד

למעבר לעמוד המאמרים הראשי לחץ כאן

למעבר לעמוד הקידיי רייד באתר שזם לחץ כאן

קידי רייד

בכמעט כל קניון או מרכז קניות כיום, ניתן למצוא מכונות רכיבה צבעוניות וססגוניות, אשר מושכות את הילדים לעלות ולעשות עליהן "סיבוב". מכונות אלה הן הקידי רייד, מכונות רכיבה בצורות ובדגמים שונים, אשר מאפשרות לילד כמה דקות של הנאה נהדרת.

מכונות הקידי רייד הצבעוניות מגיעות בהרבה צורות , דמויות וצבעים , כך שקיימת התאמה אישית מלאה בין סוג מכונת המשחק לסוג העסק בו תרצו להציבה. כאן אצלנו , בשז"ם, תוכלו למצוא מכונות קידי רייד עם דמויות של מיקי מאוס, דינוזאור , ברבור , חמור, חילזון, שפן , עכבר , ועוד. גם מכונות קידי רייד בצורת כלי רכב תוכלו למצוא , עם מכונות בדמות סירה, מכונית ואופנוע .

מכונות הקידי רייד פועלות בצורה פשוטה מאוד –  הילד מתיישב על המתקן ומכניס לחריץ המכונע מטבע, ומיד מתחילה המכונה לזוז קדימה ואחורה, מצד לצד, להוציא אורות מהבהבים וצלילים אשר מדמים את החפץ אשר עליו הוא נמצא, או סתם מוזיקה נעימה, בזמן הזה הילד או הפעוט נהנה מאוד ומחייך חיוך רחב וגדול, כאשר הוא מאושר כולו.

מכונות הקידי רייד יכולות להתאים לכל סוגי הלקוחות, החל מבעלי קניונים אשר מעוניינים להגדיל את הכנוסתיהם ועד אנשים פרטיים אשר מעוניינים ליצור לעצמם הכנסה נוספת. בשני המקרים, הדרך אל הרווח היא קלה ופשוטה, פשוט מציבים את המכונה בקניון, מרכז קניות או אפילו ברחוב, ומרוקנים את המכונה כאשר ישנו צורך!

את כל המתקנים הללו ועוד , אתם יכולים למצוא כאן אצלנו , בשז"ם . נוכל להתאים לכם את המכונה המתאימה ביותר לצרכיכם , במחירים הטובים ביותר (היות ואנחנו יבואנים ישירים של המכונות הללו – אתם לא צריכים לשלם עמלות מיותרות , ולכן אתם מרוויחים) . כמו כן , חברתנו מפעילה שירות תיקונים מהבודדים ומהאיכותיים בארץ , לכל מכונות המשחק שלנו , ולמכונות נוספות שאנו מייבאים .אנחנו בש.ז.ם נציע לכם את הטיפול שלנו במהירות וביעילות, דבר אשר יאפשר לכם להמשיך להפעיל את המכונה, ללא הפרעות וללא עיכובים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *