מכונות קרח-מאמר

מעבר למכונות קרח

הקיץ הישראלי חם במיוחד, אך מה עושים איך מתקררים? בעזרת כוס מיץ קרה כמובן!
אבל בשביל לשמור על הטמפרטורה הנמוכה של המיץ, צריך כמויות גדולות של קרח, במיוחד אם אתה בעל עסק גדול, כדוגמת מסעדה, בית קפה או גן אירועים, במיוחד בשביל זה, אנחנו כאן בש.ז.ם שמחים להציע לכם את מכונות הקרח האיכותיות שלנו!

מכונות הקרח שלנו, כאן בש.ז.ם, הינן בעלות טכנולוגיות קירור מתקדמות, אשר מתופעלות על ידי המדחס (קומפרסור) האיטלקי האיכותי, אשר נמצא בכל המכונות שלנו, דבר המבטיח את האיכות הגבוהה והטובה ביותר של המכונה, אשר תאפשר לכם לעבוד בצורה הנוחה והטובה ביותר.
אצלנו בש.ז.ם, תוכלו למצוא מגוון רחב של מכונות להכנת קרח, אשר יאפשרו לכם, הלקוחות, לבחור את המוצר המושלם בשבילכם, אשר יאפשר לכם להנות מהמכונה המדויקת אשר אתם צריכים, בלי הצורך להתפשר!
המכונות שלנו, מתאימות לכל סוגי העסקים, בין אם אתם צריכים מכונה "קטנה", לבתי קפה שכונתיים, ובין אם אתם צריכים מכונה גדולה במיוחד לגן האירועים שלכם, לנו יש את מה שאתם צריכים!
במידה ואתם מנהלים גן אירועים, אתם זקוקים למכונה גדולה במיוחד, ובמיוחד בשביל זה, אנו ממליצים לכם על מכונת הקרח, המייצרת 500 ק"ג ביום, מכונה זאת, תאפשר לכם לספק את הכמות הנדרשת לכם, בצורה המהירה ביותר, ותאפשר לכם לספק את כמות הקרח הנדרשת לכם, כדי לספק את האורחים.
למסעדות, אנו ממליצים על מכונת הקרח בעלת יכולת הייצור של 250 ליטר ביום, מכונה זאת, אשר בעלת נפח אחסון של 300 ליטר, תאפשר לכם לייצר את כמות הקרח הנדרשת לכם, ללא צורך בהמתנה.
לעסקים בעלי מטבח קטן יותר, כדוגמת בארים ופאבים, אנו ממליצים על המכונה בעלת יכולת הייצור של 90 ליטר ביום.
מכונה זאת בעלת נפח אחסון של 46 קילו, תייצר לכם בדיוק את כמות הקרח אשר אתם זקוקים לה. אך לא רק זאת, המכונה, הינה בעלת יכולות מתקדמות, אשר מזהות מתי מיכל האחסון התרוקן, ורק אז ממשיכה לייצר עוד קרח, דבר אשר חוסך לכם, כמויות גדולות של חשמל, ובעקבות זאת, גם כסף.
בנוסף, היא תאפשר לכם לעבוד בצורה מהירה, ללא צורך להמתין זמן רב לקרח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *