קרוסלות ורכבות

למעבר לעמוד המאמרים הראשי לחץ כאן
למעבר לעמוד הרכבות לחץ כאן
למעבר לעמוד הקרוסלות  לחץ כאן

קרוסלות ורכבות

לונה פארק לא מתאים לילדים בכל הגילים . בשביל זה המציאו את מתקני המיני לונה פארק – אותם מתקנים המביאים לילדים הקטנים את אותה הנאה שהמבוגרים חווים כשהם עולים על המכונות הגדולות , בזעיר אנפין , ובבטיחות רבה. אצלנו , כאן בשז"ם, מציעים לכם מתקני מיני לונה פארק יפהפיים , מעוצבים ובטוחים , בעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי , שיוסיף לקטנים שמגיעים לביקור בעסק שלכם הנאה גדולה. במאמר זה, נספר לכם על סוגי הקרוסלות והרכבות שאנחנו מציעים.

רכבות המיני לונה פארק שלנו יפהפיות במיוחד –  אורך המסילה שלהן הוא 15 מטר , והן מכילות ארבע קרונות מתנגשים. הטף יעלו לרכבת הנהדרת שלנו ולא יפסיקו ליהנות. כמו כן , הרכבות באות בשלושה דגמים צבעוניים : בדמות זחל- מרבה רגליים , בדמות רכבת עתיקה ובדמות מכוניות יפהפייה. התאימו לעצמכם את דגם הרכבת המתאים ביותר עבור העסק שלכם והילדים יהנו ללא הפסקה.

עוד מתקן שאנו מציעים כאן בשז"ם , והילדים הקטנים אוהבים מאוד זהו הקרוסלה . מי לא מכיר את זכרונות הילדות מהלונה פארק, כשהוא רוכב על הסוס הדוהר בקרוסלה הגדולה ? כאן מוצב לפנינו אותו מתקן בדיוק , רק קטן יותר , בטיחותי יותר ומתאים יותר לילדים הקטנים . אצלנו בשז"ם יש שלושה דגמי קרוסלות : האחת , בצורת מסוקים , כאשר כל מסוק עולה ויורד באופן עצמאי באמצעות הגה המותקן בכל מסוק , השנייה בצורת סוסים שעולים ויורדים לבד , ממש כמו אותן קרוסלות ישנות מהלונה פארק, והשלישית היא בצורת פילים מרחפים , כאשר גם הם , כמו המסוקים , עולים ויורדים באופן עצמאי באמצעות הגה המותקן בכל פיל. המתקנים בטוחים לחלוטין , ומאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי.

אצלנו בשז"ם , נוכל להתאים לכם פתרון כולל ומקיף לכל מכונה או מכונות שתצטרכו – אנחנו מציעים את המחירים המשתלמים ביותר , משום שאנחנו היבואנים הישירים של כל המכונות אותן אנו מציגים באתר. פנו אלינו , ונשמח להתאים לכם את המכונה שתצטרכו , במחיר מצוין ועם שירות מעולה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *