מכונות פרסים, אסימונים וכרטיסים

מעבר לעמוד המאמרים הראשי לחץ כאן
למעבר לעמוד  מכונות  משחק לחץ כאן
למעבר לעמוד מכונות  Redemption לחץ כאן
למעבר לעמוד מכונות וידאו לחץ כאן
למעבר לעמוד סימולטרים לחץ כאן
למעבר לעמוד מכונות פרסים, אסימונים וכרטיסים לחץ כאן
מכונות פרסים, אסימונים וכרטיסים

יש לך קצת מקום פנוי בעסק ? רוצה להביא משהו מיוחד לקיוסק שלך , או שאתה פותח משחקייה ומחפש ציוד איכותי ובמחיר טוב? כאן אצלנו , בSZM , תוכל למצוא את מכונות הפרסים והכרטיסים הטובות והאיכותיות ביותר . במאמר זה , נספר לך על הרווחים שתוכל להפיק מהצבת מכונות משחק בעסקך , ונספר לך על מגוון המכונות אותו תוכל למצוא אצלנו.

תחום מכונות הפרסים והכרטיסים הוא רווחי מאוד – ואם יש לך מקום פנוי , ואתה חושב שיהיה נכון להציב בו מכונת משחק , אתה תיווכח בעצמך איך בהצבת מכונת בינגו , טטריס , כדורגל או פושר , אתה לא רק שמחזיר את ההשקעה של המכונה , אלא גם מרוויח ממנה הרבה מאוד .

בעלי קיוסקים כבר לא מסתפקים יותר במגוון של אוכל , שתיה , פיצוחים וסיגריות . כל בעל קיוסק מחפש להגדיל את הכנסותיו בדרכים שונות : הפיכה לתחנת ווינר , הצבת מכונת פיס , התקנת כספומט בקיוסק ועוד . אבל בקיוסקים גדולים , תוכלו להנעים את זמן לקוחותיכם באמצעות מכונות משחק : הצבה של מכונה כזו , גם תהפוך את הקיוסק שלכם לאטרקטיבי הרבה יותר , וגם תניב לכם רווחים נאים מאוד, והכל בו בעת .

כאן אצלנו, בSZM, תוכלו למצוא מגוון רב מאוד של מכונות משחק , המתאימות למגוון רחב של שימושים : החל ממכונות הפרסים , אותן ניתן להציב בכל בית עסק (במסגרת זו ניתן למצוא מכונות בינגו , כדורגל , מצא את המטבע , טטריס , פינבול , ועוד) . הסוג השני של מכונות שאנו מייבאים , הוא מכונות משחק הפועלות על כרטיסים – מהסוג שניתן למצוא באולמות משחק . מכונות אלו מוציאות כרטיסים לזוכה כפרס, ואת הכרטיסים הללו הוא יכול להמיר בקופת אולם המשחק לפרס , לפי כמות הכרטיסים שבידו. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רב של מכונות שפועלות על כרטיסים , ואף נוכל להתאים לכם את מכונת המשחק שתתאים לבית העסק שלכם . צרו עמנו קשר , ולא תתאכזבו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *