מכונות למשתמש הממוצע

מכונות למשתמש הממוצע

החסכונות מפוזרים לכל עבר, בבית יש אלפי מטבעות השמורות בקופסאות, שטרות מתחת לבלטות ועוד כל מיני שטרות ומטבעות שחייבים לקטלג ולספור. בשביל זה המציאו מכונות לספירת כסף –  אליהן תוכלו להכניס את השטרות או המטבעות (בהתאם לייעוד המכונה), והמכונה תדאג לספור ולקטלג עבורכם את מיני השטרות והמטבעות.

בכתבה זו, נציע עבור הצרכן הביתי שתי מכונות ממגוון המכונות הרחב של חברת שז"ם- מכונה לספירת מטבעות איכותית, ומכונה לספירת שטרות מקצועית. שתי המכונות מיועדות לצרכן הרגיל, זה שמשתמש במכונות לסכומים קטנים בכל פעם, אך צריך מתקן איכותי שיספור את הכסף באמינות. לאחר שתי ההצעות, נציע לכם דרכים נוספות להנות מקטלוג המכונות הרב שלנו.

מכונה לספירת שטרות – bc-v-10

מכונה שיוצרה ומותאמת במיוחד עבור השוק הביתי – מכונה קלילה וקומפקטית , שיכולה להיכנס בכל מגירה ומקום קטן. יתרון נוסף שלה הוא המחיר- מחיר זול במיוחד , המתאים לכל צרכן המעוניין במכונת לספירת שטרות ביתית וטובה. המכונה גם מאוד קלה לתפעול – מחברים אותה לחשמל , מפעילים אותה , וכדי לספור שטרות פשוט מרימים את מכסה הפלסטיק הכחול מצד ימין , מניחים את השטרות , סוגרים את התא ולוחצים על כפתור הספירה. בקצב של 600 שטרות בדקה, המכונה תספור במהירות את כל השטרות , ותציג על המסך את מספר השטרות שהוכנסו . זוהי מכונה נהדרת למשק הביתי .

מכונה לספירת מטבעות – bj18

מכונה מצוינת למשק הביתי- בעיצוב נהדר ובנוחות תפעול קלה במיוחד , המכונה הזו תעשה עבורכם בדיוק מה שאתם מצפים ממנה- תיתן לכם פתרון נוח, זמין ומהיר לספירת מטבעות בכל מקום . העיצוב האליפטי הנהדר שלה, כאשר במרכזו נמצאת הקערה להכנסת המטבעות , תאפשר לכם לספור מטבעות בקלות יתרה- פשוט הכניסו את המטבעות לקערה, והן ייצאו ממגש הפלסטיק הניתק שמתחת כאשר על המסך תוצג לכם כמות המטבעות שהוכנסו , בצורה קלה ונוחה . ניתן גם למיין את סוגי המטבעות ולספור בהמשכים.
את המכונות הללו ועוד רבות , תוכלו למצוא אצלנו באתר ובקטלוג המוצרים .

למעבר לעמוד מכונות לספירת כסף לחץ כאן
למעבר לעמוד  מכונות לספירת שטרות לחץ כאן
למעבר לעמוד מכונות לספירת מטבעות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *